Фінансова підтримка

 • Charles Stewart Mott Foundation

  Charles Stewart Mott Foundation

  «Мені здається, що кожна людина завжди має неформальне партнерство зі своєю спільнотою» — Чарльз Стюарт Мотт (1875-1973). Фонд Чарльза Стюарта Мотта підтверджує бачення свого засновника про світ, у якому кожен з нас перебуває у партнерстві з людським родом — там, де якість життя кожної людини пов'язана з добробутом всього суспільства, як локально, так і глобально. Фонд підтримує соціальне підприємництво, розвиток спільнот та філантропію. ВЕЛИКА ІДЕЯ отримала фінансування на програму популяризації колективного фінансування в Україні на 2012-2014 рр, а саме — посилення організаційної спроможності колективу, розвиток веб-ресурсу, заробітня плата, університетська програма у містах України, школа журналістики, розробка програми співпраці з соціально-відповідальним бізнесом.

 • Uniter

  Uniter

   «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) — це п’ятирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc. в Україні. Головною метою проекту UNITER є зміцнення та підтримка активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою посилення суспільних перетворень. За період 2009-2012 рр UNITER підтримав такі проекти ГО Гараж Генг: програма мікрофінансування від громадян Sunday Борщ, Оздобник думок і дій, Жінка 3000, програма міських перетворень Свято Генерацій 2010-2011, Публічні сесії Голос Вулиць, Свято Генерацій 2012 (Крим).

 • National Endowment for Democracy

  National Endowment for Democracy

  Національний Фонд підтримки демократії є приватною некомерційною організацією, діяльність якої спрямована на розвиток демократичних інституцій по всьому світу. Оскільки NED є неурядовою організацією, він має певну свободу дій, що дає можливість працювати у найскладніших обставинах і оперативно реагувати на сприяння суспільним змінам. В рамках співпраці з NED, Велика Ідея шукає проекти для колективного фінансування, метою яких є посилення прозорості в спільнотах і розвиток моделей взаємодії громад із владою.